BULAŞIKLARI SİRKE İLE PARLATIN

BULAŞIKLARINIZI SİRKE İLE PARLATIN

Bulaşık makinelerimizde karşılaştığımız en büyük sorunlardan biri, yıkanan malzemelrin üzerinde kalan su damlalarının kururken bıraktığı izlerdir. Bu izler yıkanmış kabların kirli görünmesine sebebiyet verir. Piyasada bir çok ürün var bu sorunumuzu çözmeye. Ancak bu ürünler sağlık açısından ne kadar zararlı tartışılır. Fiyatlarının ekonomik olmayışıda bütçemizi baya yorar. Tabi bunlara mecbur olmadığımızı tabak çatal bıçaklarımızı parlatmanın daha ucuz ve sağlıklı yöntemleri olduğunu unutmamamk lazım. Zaten buradaki amacımız ucuz ve sağlıklı yöntemleri sizlerle paylaşarak ekonominize katkıda bulunmak. Bir çokları için bu yöntemler inandırıcı gelmeye bilir ancak denemenizde fayda görüyorum.

Bulaşık makinemizin parlatıcı gözüne parlatıcı yerine sirke koyalım, bulaşık makinesi çalıştıkça içerizinde bakteri oluşumu azalacak ve çıkan mutfak malzemelerimiz daha parlak ve sağlıklı olacaktır.

NOT: Bu yöntem denenmiş ve sonuçları mükemmeldir unutulmamalıki ayrıca sirkeyla yıkanmamız sünnettir buda ek bilgimiz.

Yazılarımız hakkında alt kısma yorum bırakmayı unutmayın, sizin görüşleriniz bizim için değerlidir.

PRATİK BİLGİLER TIKLA ⇓⇓⇓⇓⇓⇓

Check Also

gümüş nasıl parlatılır, gümüş parlatma, gümüş nasıl parlar, gümüş nasıl temizlenir, Pratik bilgiler, ev ekonomisi, gümüşleri parlatmak, gümüşü ne parlatır

GÜMÜŞLERİ PARLATMAK

11th Haziran, 2020, 8:17 AM Bir çoğumuzun evinde gümüşten yapılma birden çok eşya bulunmaktadır. Gümüş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.